Prečziņiem

Papīru jūklis, pavadzīmes, apgrozījumu pārskati, realizācijas pārskati un inventarizācijas - tik ļoti pazīstams tiem, kas strādā un pieskata preču plūsmu un noliktavas. Prečzinis ir tas cilvēks, kam šī sistēma ir tieši kā radīta.

Konsultantiem

Preču pārdevējs - konsultants. Tik pazīstams vārdu savienojums... Un tik daudz kas zem šīs frāzes slēpjas! Viņam jāzin ne tikai, kas tā ir par preci, bet arī, cik daudz tās atrodas noliktavā, kurā noliktavā, par kādu cenu to var pārdot klientam un ar kādu atlaidi prece kļūst nerentabla... Lai to visu uzzinātu, viņam tikai jāatver SYSu un jāapskatās pilna informācija par preci!

100% precizitāte

Sistēma ir izveidota tā, ka ir diezgan grūti pielaist uzskaites kļūdas. Galvenā sistēmas priekšrocība ir tā, ka nav vienkārši pielaist tīšas kļūdas. Tātad negodīgam darbiniekam būs grūtāk kaut ko noblēdīt...
Ir izveidoti dažādi paralēli kontroles mehānismi, piem. apgrozījumu pārskata salīdzināšana ar pavadzīmju reģistru. Papildus pie visa - realizācijas pārskats.

Moduļu komplekti preču tirgotājiem

Pr Bāze

80.00/mēn

Pamata moduļu komplekts tirgotājiem: klienti, rēķini, preču pavadzīmes, preču apgrozījumu un realizācijas pārskati

Pieteikties
Pr Standarts

170.00/mēn

Paplašināts bāzes komplekts ar vairāku noliktavu uzskaiti, iekšējo preču kustības uzskaiti un citām vērtīgām lietām.

Pieteikties
Pr Paplašinātais

250.00/mēn

Ja pieliekam pie standarta komplekta lietvedību un pakalpojumu pārdošanu, sanāk pilna uzņēmuma lietvedības un finanšu uzskaites automatizācija.

Pieteikties

Kāpēc SYS7 ir VISLABĀKĀ IZVĒLE?

lasīt par mums