Lietvedības apakšsistēma

Dokumenti ir uzņēmuma pamats - ar tiem sākas darbība, un ar tiem darbība tiek izbeigta. Tas ir normāli, ja Jūs dokumentu izveidei izmantojat ofisa programmatūru. Ja Jūsu dokumentu apgrozījums ir viens dokuments mēnesī, dokumentu arhīva vadīšanu var uzticēt arī mazai zibatmiņai (flešatmiņai).

Ja Jūsu uzņēmumā ir darbinieki, ar kuriem ir noslēgts darba līgums (kā citādi?), kuri šad tad iet atvaļinājumā (par rīkojumiem neaizmirsāt?) un kuri saņem naudu avansā vai aizbrauc komandējumā (gadās...), vai arī klienti, ar kuriem Jūs esat noslēguši līgumus, un līguma nosacījumi šad tad mainās, agri vai vēlu sāksiet putroties tajos dokumentos, kas Jums sāks krāties pa mapēm, dažādām zibatmiņām, e-pastiem un vēl kaut kur... Kaut kādas dokumentu kopijas būs uz datora, nē, cita datora, nē, mājās, portatīvajā, nē, es taču sūtīju pa e-pastu... Cik veca versija? Pēc gada būs sen aizmirsts, kura versija ir aktuāla, kāpēc trīs datoros ir GANDRĪZ vieni un tie paši dokumenti...

Mūsu unikālā dokumentu apakšsistēma ir izveidota uz šablonu bāzes. Esam izveidojuši speciālu dokumentu šablonu "programmējamu valodu", kas palīdzēs lietotājam ar jebkura līmeņa datorzināšanām izveidot, piemēram, pamatšablonu standarta līgumam ar klientu, kurā būs jāievada tikai līguma summa un dokumenta numurs. Viss pārējais jau būs sagatavots un sistēma zināmos datus jau būs pati salikusi visās vajadzīgajās vietās. Šablonus var vēl izmantot kā grupēšanas līdzekli: piemēram, atfiltrēt tikai darbinieku darba līgumu izmaiņu dokumentus.

Mūsu gudrā dokumentu apakšsistēma veido gan PDF, gan parasta teksta failus, ko var gan kopēt citos dokumentos, gan sūtīt pa e-pastu.

Dokumentu sistēma ir pat tiktāl atstrādāta, ka ir atrisināts jautājums ar šablonu izmaiņām pēc dokumenta parakstīšanas un apstiprināšanas.

Jūs jebkurā pasaules galā ar interneta pieslēgumu varēsiet apskatīt līguma nosacījumus vai tos rediģēt, vai pat izveidot jaunu līgumu.

Atšķirībā no citām dokumentu vadības sistēmām, mūsu dokumentu apakšsistēma ir integrēta. Šablonu apakšistēma tiek izmantota visā sistēmā - gan atskaišu ģeneratorā, gan rēķinu apakšistēmā, pat mājas lapu satura vadīšanas sistēmā. Tās priekšrocība ir tāda, ka Jūsu darbiniekiem nebūs jāpatērē vesela nedēļa, lai ietu uz kursiem, kur tos mācīs strādāt ar dokumentu uzskaiti. Neticiet? Pamēģiniet!

Lai saņemtu papildus informāciju, lūdzam aizpildīt zemāk redzamo formu.