Moderns, attīstīts instruments datu un darba vizualizācijai

Objektu plānu apakšistēmai ir vairāki mērķi:

  • vizualizēt darba apjomu un platību,
  • vizualizēt darbu un izpildes procesu,
  • atzīmēt inventāra pozīciju teritorijā,
  • plānot darba procesu.

Šī apakšistēma tikai izveidota, lai varētu vizualizēt darba gaitu, plānot darbu izpildi un materiālu un inventāra izvietojumu klienta objektā, kā arī prezentēt klientam šos izpildītos vai izpildāmos darbus.

Mūsu objektu plānu apakšistēma ļauj maksimāli pielāgoties jebkurai biznesa nozarei, kam būtu lietderīgi izmantot objektu plānus, uz kuriem varētu izvietot zīmes, kas ļautu ne tikai vizualizēt katra aprakstāmā punkta atrašanās vietu, bet arī ļautu katram punktam pievienot papildus dialoga elementus gan datu ievadīšanai, gan papildus datu attēlošanai.

Klientam tiek dota iespēja ielādēt sistēmā gan objektu topogrāfiskos plānus, gan punktu attēlus, kurus pēc tam var ar peles klikšķi uzlikt jebkurā plāna vietā un saglabāt.

Katrs punts var glabāt dažādas darbības: piemēram, apsardzes uzņēmumos tas var rādīt apgaitas apmeklējumus vai kaitēkļu kontroles uzņēmomos tas var rādīt grauzēju aktivitāti ēsmu stacijās.

Objektu plānu apakšsistēma ir ļoti elastīga un tā ļaus jebkuram uzņēmumam pielāgoties IT industrijas inovācijām savā uzņēmumā.

  • Kopīgot rakstu

Sūtīt komentāru